O firmie

Sklep motoryzacyjny w Przeźmierowie

Saros jest sklepem motoryzacyjnym w Przeźmierowie działającym w branży od 1994 roku. Przede wszystkim zajmujemy się sprzedażą części samochodowych, a dodatkowo prowadzimy również wypożyczalnię narzędzi i urządzeń warsztatowych. Nasza firma oferuje wieloletnie doświadczenie, sprawny system sprzedaży i profesjonalną obsługę – dzięki czemu cieszymy się zaufaniem klientów z okolic Poznania i z całej Wielkopolski.

Oferta części samochodowych

Nasza oferta skierowana jest do warsztatów, hurtowni i sklepów samochodowych, a także do klientów indywidualnych. Oferowane przez nas produkty zakupisz w naszej siedzibie w Przeźmierowie, realizujemy zamówienia na terenie Poznania i całej Wielkopolski, a także prowadzimy sprzedaż części na aukcjach internetowych. Dysponujemy najszerszym wyborem części samochodowych w Przeźmierowie, Poznaniu i okolicach – w naszej ofercie znajdziesz ponad 300 000 elementów zamiennych, materiałów eksploatacyjnych i innych akcesoriów motoryzacyjnych. Zajmujemy się sprzedażą produktów odpowiednich dla samochodów osobowych i dostawczych wszystkich popularnych, europejskich, japońskich i amerykańskich marek. Oferujemy zarówno części oryginalne, jak i tańsze, wysokiej jakości zamienniki. W naszej hurtowni zakupisz m.in. elementy układu hamulcowego, chłodzenia, zawieszenia, artykuły elektryczne, filtry, oleje, smary oraz profesjonalne kosmetyki samochodowe.

Wyposażenie warsztatów serwisowych

Nasza firma zaopatruje również serwisy samochodowe na terenie Poznania i Wielkopolski w profesjonalne narzędzia warsztatowe. Dbamy o najwyższą jakość oferowanych produktów – sprzedajemy i wypożyczamy wyłącznie urządzenia wiodących producentów, takich jak Yato, BOSCH, SATA czy Hazet. Ponadto, oferujemy korzystne warunki zakupu oferowanych przez nas narzędzi, a także pomagamy w doborze odpowiednich urządzeń i ich odpowiednim użytkowaniu.

Nasza firma jest ceniona przez wymagających klientów, a o jej wyjątkowej pozycji w branży świadczą prestiżowe Gazele Biznesu przyznane przez portal Puls Biznesu w 2010 i 2011 roku.

Zapraszamy do składania zamówień – przyjmujemy je od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 do 18.00 oraz w soboty w godz. od 9.00 do 14.00.

Zobacz galerię zdjęć