O firmie

Sklep motoryzacyjny w Przeźmierowie

Saros jest sklepem motoryzacyjnym w Przeźmierowie, działającym w branży od 1994 roku. Zajmujemy się sprzedażą części samochodowych, prowadzimy również wypożyczalnię narzędzi i urządzeń warsztatowych. Nasza firma to wieloletnie doświadczenie, sprawny system sprzedaży i profesjonalna obsługa – dzięki temu, cieszymy się zaufaniem klientów z okolic Poznania i z całej Wielkopolski.

Oferta części samochodowych

Nasza oferta skierowana jest do wszystkich warsztatów, hurtowni i sklepów samochodowych, a także do klientów detalicznych. Oferowane przez nas produkty zakupisz w naszej siedzibie w Przeźmierowie, realizujemy zamówienia na terenie Poznania i całej Wielkopolski, a także prowadzimy sprzedaż części na aukcjach internetowych. Dysponujemy najszerszym wyborem części samochodowych w Przeźmierowie, Poznaniu i okolicach – w naszej ofercie znajdziesz ponad 300 000 elementów zamiennych, materiałów eksploatacyjnych i innych akcesoriów motoryzacyjnych. Zajmujemy się sprzedażą produktów odpowiednich dla samochodów osobowych i dostawczych wszystkich popularnych, europejskich, japońskich i amerykańskich marek. Oferujemy zarówno części oryginalne, jak i tańsze, wysokiej jakości zamienniki. W naszej hurtowni zakupisz m.in. elementy układu hamulcowego, chłodzenia, zawieszenia, artykuły elektryczne, filtry, oleje, smary oraz profesjonalne kosmetyki samochodowe.

Wyposażenie warsztatów serwisowych

Nasza firma zaopatruje również serwisy samochodowe na terenie Poznania i Wielkopolski w profesjonalne narzędzia warsztatowe. Dbamy o najwyższą jakość oferowanych przez nas produktów – sprzedajemy i wypożyczamy wyłącznie urządzenia wiodących producentów, takich jak m.in. Yato, BOSCH, SATA czy Hazet. Ponadto, oferujemy korzystne warunki zakupu oferowanych przez nas narzędzi, a także pomagamy w doborze odpowiednich urządzeń i ich odpowiednim użytkowaniu.

Nasza firma jest ceniona przez Klientów, a o jej wyjątkowej pozycji w branży świadczą prestiżowe Gazele Biznesu, przyznane nam przez portal Puls Biznesu w 2010 i 2011 roku.

Zapraszamy do składania zamówień – przyjmujemy je od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 18.00 oraz w soboty w godz. 9.00 – 14.00.

Zobacz galerię zdjęć